Tour úspěšně za námi. Pro Tobiáše jsme vybrali úžasných 6.327 Kč.

Rekordní účast. Rekordní sbírka a perfektní večer. Přesně takový byl 4. květen roku 2018 v Plzni, který pro padesáti člennou skupinku účastníků Tour For The Beer začal krátce po páté hodině na Slovanech před SPŠE Plzeň. Naši hrdinové měli před sebou trasu, která čítala 10 zastávek a na rukou se každému zdobil speciální náramek. Jeho koupí každý přispěl do kasičky libovolnou částku a celý výtěžek se druhého dne přepočítal a následně předal Tobiášovým rodičům. 

Úvodní občerstvení se odehrálo již tradičně v Pivnici Sladovnické, které je tzv. pátým pavilonem výše zmiňované střední školy. Následoval přesun na zahrádku v baru Livingstone a třetí pivko padlo v pivnici JAS. Britský bar Hemingway nás přivítal jako číslo 4 a polovina jsme za sebou měli na Bowlingu v Papírně. Méně vstřícní byli v Café Papírna hned vedle a tak druhá polovina výpravy začala improvizovaně u Zaíjce na pivu. Vřelého přivítání jsme se mohli dočkat o několik desítek metrů dále, v hospodě Restart 22 a restaurace Šach Mat nám zasadila osmý kousek. U Kance jsme do sebe hodili předposlední škopek a vše bylo završeno v baru Bílej Medvěd, kam došlo více než 90% původní výpravy.

Někdo ušel trasu celou, o někoho jsme přišli, další lidi se k nám během putování přidali. Ten vypil 10 velkých piv, ta zase 10 malých. Jiní si pochutnávali na víně a další se spokojil s vodou. Na Tour For The Beer je možné všechno a nikdo není „zajatcem“ pivního převleku celé akce. Společně jsme však všichni dokázali dosáhnout skvělého výsledku a druhý den ráno jsme se v nalévárně u Šenku dopočítali k částce 6.310 Kč a dalších pár drobných. Velké díky tak patří všem účastníkům akce a budeme se samozřejmě těšit i v roce 2019, kdy nás čeká už sedmý ročník tohoto pochodu za „pivem“. Na zdraví.

Všechny fotografie z TFTB – 2018 najdete na našem Facebooku

Sbírka pro Tobiáše stále probíhá a přispět může úplně každý prostřednictvím webu dobryskutek.cz 

 

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *